2010’dan Beri

Hepimiz, Hollanda’da bugüne dek kurulan en büyük Türk sağlık hizmetleri kolektifidir. Kuruluşumuz, üyeleri için katma değer yaratmak adına strateji geliştirmiş ve sektörde lider konuma gelmiştir. Hepimiz Sağlık Kolektifinin merkezinde ‘üye yararına hizmet’ ana ilkesi yer almaktadır. Bizim için en önemlisi, anladığımız ve hizmet sunduğumuz üyemizdir. Misyonumuz ve uzmanlık hedefimiz, budur. Hepimiz, tüm üyelerine aşağıda belirtilen hizmetleri sunarak, fark yaratmaktadır.

1. Profesyonel Hollanda’ca ve Türkçe Yardım Hattı
2. Medikal Gazetesi
3. Sigorta şirketleri ile yapılan anlaşmalarla sağlanan ekstra indirimler

Kolektifimize katılım tamamen ücretsizdir. Üyelerin mevcut veya yeni sigortasında hiçbir şey değişmez. Üyeler doğrudan sigortacıya ödeme yapmaya devam ederler ve tazminat talepleri doğrudan kendi sağlık sigortaları tarafından ödenir. Bu formülün başarılı olduğu kanıtlanmıştır. Kolektifimiz, söz konusu formülü kullanarak 5 yıldan kısa sürede 20.000 üyeye ulaşmıştır. Bunu göz önünde bulundurarak, genişlemek ve sağlık hizmetlerini daha da fazla üyeye ulaştırmayı hedefliyoruz.

2014 İtibarıyla

2014 yılından önce, sağlık sigortası partneri olarak sadece “Agis Zorgverzekeringen” ile ortak çalışmamız vardı.
Hepimiz, 2014 itibarıyla kapılarını bağlı oldukları mevcut şirket ne olursa olsun, tüm Türk sağlık sigortalılarına açmaktadır. Üye hedef kitlemizin çoğunluğuna hizmet veren seçkin 1. sınıf partnerlerle çalışmaya devam edeceğiz. Hedefimiz, sigortalıların kararlarını etkileyecek herhangi bir etkiye yol açmadan, şeffaf ve tarafsız olarak işlemleri mümkün olduğunca basit tutmaktır.

1. sınıf öncelikli partnerlerle çalışmak üyelerimizin lehine olacaktır, zira birlikte üyelerimizin menfaatlerini koruyabiliriz ve onları güçlendirebiliriz. 2014 Eylülünde Zilveren Kruis, VGZ ve Menzis ile ortaklık sözleşmeleri imzaladık.
Bu anlaşmalar, sınırlı sayıdaki partnerimiz için, kolektifin gücünü üyelerimiz lehine kullanmamızı kolaylaşıyor. Zaman içerisinde sunduklarımızı ve katma değerli hizmetlerimizi genişletmek için “kolektifin gücü”nden daha fazla yararlanacağız. Hizmet ve ürün portföyümüzün, sağlık servisleri ile ilgili ürünlerde olduğu gibi, seyahat, tatil ve, enerji alanlarında da üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda farklı sektörleri de içine alacak şekilde genişletilmesi amaçlanmaktadır. Üyelerimizi anlamada ve ihtiyaçlarını analiz edebilmedeki başarının, hizmetlerimizdeki gelişimin kaynağı olduğunun bilincindeyiz. Hepimiz, her yıl sosyal alanda fark yaratmak adına, önemli ölçüde mali destek ve bağış için bütçe ayırır. Hepimiz çalışanları, kendi toplumlarını güçlendirmek ve zenginleştirmek amacıyla zamanlarını ve becerilerini kullandıkları gönüllü çalışmalar yapmaktadır.

Hepimiz’in kurumsal bağış girişimleri çok çeşitlidir; araştırma hibeleri ve bursları, tıbbi eğitim hibeleri, nakit bağışlar, ürün ve ekipman, kurumsal sponsorluklar yoluyla toplumsal katılımlar bunlar arasındadır, Hepimiz personelinin nakit bağışları ve gönüllü çalışmaları da vardır.

Başarımız faaliyetlerimizin her alanında bilgi birikimimizi ve en iyi uygulamaları kullanarak, sürekli yenilik, dürüstlük ve sürekli gelişim yoluyla sektör liderliğinde kalmamıza bağlıdır. Doğru araçların tasarlanmasını, veri toplanmasını ve analiz edilmesini ve akılcı karar almayı kapsayan çok aşamalı bir sürece göre çalışmaktayız. Öznel veya duygusal değil, daha ziyade mantıklı, açık ve akılcı bir süreçtir. Ürünlerimizde, hizmetlerimizde ve iletişimlerimizde en yüksek etik standartlara bağlı kalmaktayız.

Zuid Holland
0%
Noord Holland
0%
Utrecht
0%
Gelderland
0%
Noord Brabant
0%

Üye İstatistikleri

  • Erkekler
  • Kadınlar
  • Çocuklar
  • 50+
  • Ek Sigortalar
  • Diş Sigortalar